Wiadomości dla kategorii Instytut Fizyki

Artykuł News&Views autorstwa Katarzyny Pernal i Michała Hapki ukazał się 25 maja. Ideą publikacji z serii News&Views, pisanych przez uznanych ekspertów na zaproszenie edytora, jest przedstawienie postępu dokonanego w danej dziedzinie. Więcej informacji na stronie: https://p.lodz.pl/uczelnia/aktualnosci/artykul-prof-katarzyny-pernal-w-nature-reviews-chemistry

• Nagroda Ministra dla Zespołu Chemii Kwantowej

12-03-2020
    Nagroda Ministra dla Zespołu Chemii Kwantowej

Członkowie Zespołu Chemii Kwantowej działającego w naszym instytucie, pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Katarzyny Pernal w składzie: dr inż. Ewa Pastorczak, dr Michał Hapka otrzymali nagrodę ministra nauki i szkolnictwa wyższego za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej.