Podsumowanie Rewitalizacji FTIMS

21-04-2015
Podsumowanie Rewitalizacji FTIMS

W dniu 28 kwietnia 2015 roku odbędzie się seminarium podsumowujące projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 pt. „Rewitalizacja fragmentu kampusu Politechniki Łódzkiej - renowacja, przebudowa i rozbudowa obiektów pofabrycznych dla celów dydaktyki Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej”.

Seminarium odbędzie się 28 kwietnia 2015 r. godz. 12:15–15:00 w Instytucie Fizyki Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 219 w Łodzi, budynek B14, Sala 0.17 - Arena Magica.

Program Seminarium

• Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 — Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego
  • Rewitalizacja terenów i obiektów poprzemysłowych w Łodzi  rola uczelni wyższych – dr hab. inż. arch. B. M. Walczak
  • Rozbudowa i modernizacja kampusu Politechniki Łódzkiej — dr inż. S. Starzak, Kanclerz PŁ
  • Charakterystyka i przebieg realizacji projektu — dr inż. B.Żółtowski, Kierownik projektu
  • Ukryte znaczenia — nowy porządek w środowisku zabytkowym – inż. arch. K. Lachman Pabich, dr hab. inż. arch. M. Pabich, autorzy koncepcji i projektu budowlanego
  • Systemy monitoringu i kontroli budynku — 01PARTNER Sp.z o.o.