Corning Day

29-11-2018
Corning Day

W środę 5 grudnia na Politechnice Łódzkiej odbędzie się Corning Day. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:10 w sali F10 w Instytucie Informatyki (III piętro). Dla pierwszych 50 studentów, którzy przyjdą na to wydarzenie czekają niespodzianki.

Podczas Corning Day oprócz wystąpień podsumowujących dotychczasową współpracę i planów na przyszłość obejmujących m.in. testowanie sieci 5G, przewidziane jest wystąpienie studentów Politechniki Łódzkiej, którzy po ukończonym stażu w Corning kontynuują swoją karierę w tej firmie. Bezpośrednio po części otwierającej zapraszamy na pokaz produktów Corning oraz poczęstunek J

Corning Day zakończy się certyfikowanymi warsztatami, które odbędą się w godz. 14:15-15:45. Do wyboru są 3 tematy:

- „Kreowanie innowacji w nowoczesnym przedsiębiorstwie”

- „Zarządzanie projektami z wykorzystaniem metodologii DMAIC”

- „Jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej”

Rejestracja oraz szczegóły dotyczące warsztatów: www.warsztatydlastudentow.pl
Zapisz się już dziś!

W godzinach 8:00-15:30 zachęcamy również do odwiedzenia stoiska Corning (parter, hol główny, budynek B9), na którym będzie można zadać pytania przedstawicielom firmy, zapoznać się z aktualnymi ofertami staży i wziąć udział w mikołajkowym konkursie.