Zapraszenie na spotkania z ekspertkami – absolwentkami Politechniki Łódzkiej – w ramach Perspektywy Women in Tech Summit

Opublikowano dnia:
04-12-2020
Zapraszenie na spotkania z ekspertkami – absolwentkami Politechniki Łódzkiej – w ramach Perspektywy Women in Tech Summit

Joanna Polus, Dyrektor Jakości EMEA w Corning oraz Katarzyna Pakuła-Nockowska, Starszy Specjalista ds. Jakości EMEA wystąpią podczas Perspektywy Women in Tech Summit obok ekspertów z organizacji takich jak: Facebook, Netflix, NASA czy Amazon. Specjalistki są absolwentkami Politechniki Łódzkiej. Joanna Polus ukończyła Centrum Kształcenia Międzynarodowego, a Katarzyna Pakuła-Nockowska – Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Przedstawicielki Corning poprowadzą warsztat: „The Glass Age – topologies and elements of fiber optic telecom networks”.

Perspektywy Women in Tech Summit to największe tego typu wydarzenie w Europie, skupiające ekspertki, liderki
i znane osobowości z obszaru nowych technologii, nauki, biznesu i nie tylko. Celem konferencji jest stworzenie platformy do spotkań, wymiany wiedzy i wzajemnych inspiracji dla utalentowanych kobiet z całego świata. Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone ważne tematy związane m.in.
z bezpieczeństwem danych oraz wpływem nowych technologii na zmiany klimatyczne, edukację i globalne kryzysy.

Wśród prelegentek wystąpią przedstawicielki Corning – firmy, która od lat współpracuje z Politechniką Łódzką i zatrudnia wielu absolwentów na kluczowych stanowiskach. Wystąpienia ekspertek będą dotyczyć m.in. technologii światłowodowej i 5G oraz wykorzystania najnowszych rozwiązań w medycynie. W dniach konferencji (8-9 grudnia) Corning zachęca też do odwiedzenia wirtualnego stoiska, na którym będzie można dowiedzieć się więcej m.in. na temat możliwości rozwoju w firmie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, ponieważ jest to doskonała okazja, aby poszerzyć wiedzę, lepiej zrozumieć perspektywę biznesową, ale przede wszystkim poznać najlepsze specjalistki w swoich dziedzinach i porozmawiać o ich ścieżkach kariery.
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie:
https://womenintechsummit.pl/

Bilety dla studentów kierunków inżynieryjnych i IT są bezpłatne, ale ich liczba jest ograniczona!