Trening olimpijski

Opublikowano dnia:
06-09-2023
Trening olimpijski

Wszystkich licealistów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z fizyki, udziałem w zawodach Olimpiady Fizycznej i startami w konkursach przedmiotowych zapraszamy na „Trening olimpijski”. Koło otwarte dla uczniów łódzkich szkół średnich poprowadzą Przemysław Dudek, nauczyciel fizyki w I Liceum Ogólnokształcącym, oraz pracownicy Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej. 

Zajęcia, począwszy od 13.09.2023 r., będą odbywały się w środy, w godz. 16:00 – 18:25, w budynku Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej (ul. Wólczańska 217/221, kampus B PŁ, budynek B14, aula Arena Magika).

Na koło wprowadzające, pomiędzy 16:00 a 17:00, zapraszamy przede wszystkim uczniów klas 1. i osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z fizyką – w trakcie zajęć uczniowie zapoznają się z potrzebnymi, wykraczającymi poza program szkoły średniej, narzędziami matematycznymi i przeanalizują podstawowe zjawiska fizyczne. Po krótkiej przerwie, w trakcie zajęć rozpoczynających się o godz. 17:10, młodzież zmierzy się z bardziej złożonymi problemami fizycznymi i trudnymi zadaniami olimpijskimi. 

Czekamy na Was! Do zobaczenia!